Війна

На війні загинули Володимир Шаварський, Василь Веклюк, Сергій Кузьмич, Володимир Тиличкан і Павло Петрушкін

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпаття втратило ще п’ятьох військових, які захищають Україну від окупантів.

Цього разу стало відомо, що загинули Володимир Шаварський, Василь Веклюк, Сергій Кузьмич, Володимир Тиличкан і Павло Петрушкін, пише Репортер.

Про те, що у бою загинув 39-річний Володимир Шаварський із Тисмениці повідомили у громаді.

Володимир Шаварський
Володимир Шаварський

Володимир Шаварський народився 6 лютого 1984 року у місті Тисмениця. Навчався у Тисменицькій школі. Працював у газовій службі. У червні 2022 року став на захист України. Був старшим солдатом, старшим оператором 2 відділення протитанкового взводу в/ч А4128 в/ч А3719.

Загинув 6 листопада внаслідок ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Новокалинове Покровського району Донецької області.

А у Яблунівській громаді повідомили, що 4 листопада помер місцевий мешканець,військовослужбовець Збройних Сил України Василя Веклюк. Йому було 38 років, він був мешканцем села Стопчатів Яблунівської територіальної громади.

Василь Веклюк
Василь Веклюк

Військовий загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області.

У Тлумацькій міській раді повідомили, що на Запорізькому напрямку загинув військовослужбовець із села Буківна, старший солдат 26-річний Сергій Кузьмич. Боєць був родом з Рівненщини, але оселився на Тлумаччині після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Сергій Кузьмич
Сергій Кузьмич

Також у міській ритуальній службі Івано-Франківська повідомили про загибель двох військових: Володимира Тиличкана і Павла Петрушкіна.

Старший солдат Володимиру Тиличкану був 41 рік. Він загинув 1 листопада. Солдат Павло Петрушкін загинув ще 9 травня 2022 року у віці 54 років, але загибель підтвердили тільки тепер. Військового поховали на Алеї героіїв на Чукалівці.

Прощання із Володимиром Тиличканом відбудеться 7 листопада о 13:00 у селі Хриплин. Потім розпочнеться прощання та поховання військового.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.