Війна

На війні загинули Віталій Дутчак, Руслан Хмуляк та Денис Морар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 19 лютого, стало відомо про загибель на війні ще трьох героїв з Франківщини. Загинули Віталій Дутчак зі Снятинщини, Руслан Хмуляк з Угорник та Денис Морар з Богородчан.

Про це повідомляють в місцевих органах влади, пише Репортер.

Дутчак

Віталій Дутчак

17 лютого у бою за Україну в місті Бахмут Донецької області загинув житель села Підвисоке, гранатометник, старший солдат Дутчак Віталій Миколайович, 1970 р. н.

Міський голова, Виконавчий комітет Снятинської міської ради, депутатський корпус та працівники адмінапарату висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі захисника України Віталія Дутчака, – повідомляють у Снятинській міській раді

Вічна шана і пам’ять Герою!

Руслан Хмуляк

Страшна війна без жалю забрала ще одного нашого героя -захисника, мужнього бійця та односельця, який боронив Українську землю від російського окупанта, повідомила староста Угорник Любов Атаманчук.

16 лютого під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області загинув солдат, механік-водій Хмуляк Руслан Михайлович, 1977 року народження.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Денис Морар

Шановні богородчанці, мешканці нашої громади! На жаль, з полів жорстких боїв з ворогом знову надходять важкі трагічні звістки про втрати у лавах наших захисників, – повідомив очільник громади Ростислав Заремба.

16 лютого 2023 року у бою біля села Діброва Луганської області загинув стрілець-снайпер 81-ї Аеромобільної Бригади Морар Денис Михайлович, 1989 р.н.

Денис родом з Одещини, але знайшов свою долю у Богородчанах, де разом з дружиною Ольгою виховував сина.

З серпня 2022 року вступив до лав українського війська, пройшов спеціальну підготовку у Великобританії і після цього захищав Вітчизну від окупантів на найвідповідальніших ділянках фронту.

Загинув у бою, з честю і до кінця виконавши обов’язок воїна-десантника. Хай Господь упокоїть його душу і додасть рідним сил пережити це страшне горе. Про час почесної зустрічі та чин похорону буде повідомлено додатково. Слава Україні!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.