Війна

На війні загинули Віктор Яковишак, Василь Менчак, Андрій Білоус, Віталій Олексин, Мирослав Пилипів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На російсько-українській війні загинуло п’ятеро прикарпатців — Віктор Яковишак, Василь Менчак, Андрій Білоус, Віталій Олексин, Мирослав Пилипів. Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Віктор Яковишак

У війні з російським окупантом загинув житель села Ворона Віктор Яковишак 1994р.н., головний сержант – командир відділення гранатометного взводу військової частини А0998. Загинув 1 березня під час виконання бойового завдання на території Донецької області. Про це повідомляють у громаді.

З болем і сумом повідомляємо про ще одну жахливу втрату в громаді. Війна забирає найкращих, найвідданіших, тих, у кого ще мало бути ціле життя попереду… – йдеться в повідомленні. – Розділяємо пекучий біль рідних, схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України.

Василь Менчак

У війні з російським агресором загинув 48-річний житель села Мислівка, Вигодської громади – Василь Менчак. Про це повідомляють на сторінці Вигодської громади. Життя захисника обірвалося 29 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.
Сумуємо разом з рідними, близькими, друзями Героя та висловлюємо щирі співчуття. Нехай Господь дасть сили Вам пережити цей біль. Інформація щодо прибуття траурного кортежу з тілом Захисника України буде повідомлена згодом. Вічна пам’ять, слава і шана Герою! – йдеться в повідомленні.

Андрій Білоус

На війні загинув захисник з Бурштина – Андрій Білоус, головний сержант – командир зенітного ракетного відділення однієї з військових частин. Андрій Білоус народився 1977 року. З перших днів повномасштабного вторгнення повернувся із-за кордону і добровольцем пішов на фронт. Загинув 1 березня 2024 року у Донецькій області. Про це повідомляють на сторінці Бурштинської міської ради.
Ще одна родина Бурштина отримала сумну звістку. Андрій Білоус- наш герой, він приклад справжнього чоловіка, який з перших днів повномасштабного вторгнення повернувся із-за кордону і добровольцем пішов на фронт. Про нього згадують як про життєрадісну, людину, яка ніколи не втрачала оптимізму та віри в перемогу. Щирі співчуття дружині Тетяні, усім рідним та близьким героя, – йдеться в повідомленні.

Віталій Олексин

На війні загинув франківець – молодший сержант Віталій Олексин. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
На превеликий жаль, ми втратили ще одного захисника. У понеділок, 4 березня об 11:00 розпочнеться прощання в домі загиблого Віталія у с. Микитинці. Опісля буде ще прощання у церкві с. Микитинці, – повідомив Марцінків.
Поховають захисника на кладовищі села Микитинці.

Мирослав Пилипів

У бою з ворогом загинув мешканець села Гошів, солдат Пилипів Мирослав Вікторович. Про це повідомляє Іван Дирів, голова Долинської об’єднаної громади. Мирослав Пилипів був номером обслуги зенітно-кулеметного відділення роти вогневої підтримки 79 батальйону 102 бригади ТрО. Загинув при виконанні бойового завдання у селі Малинівка, Пологівського району Запорізької області.

Для усіх нас полеглий герой є взірцем відваги та самопожертви. Він віддав своє життя за нашу свободу та щоб майбутні покоління українців жили у вільній європейській державі, – пише Дирів. – Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Мирослава. Схиляю разом з вами голову в час скорботи та розділяю біль від втрати рідної людини.  Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть та назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна слава і пам’ять героям!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.