Війна

На війні загинули прикарпатці Володимир Голіней, Андрій Типусяк, Олександр Піцик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про загибель на війні прикарпатців Володимира Голінея і Андрій Типусяк з Надвірнянщини та Олександра Піцика з Калущини.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Володимир Голіней

Про смерть Володимира Голінея з села Ланчин повідомила голова громади Надія Данилюк.

Володимир Голіней народився 30 січня 1993 року. Жив у Ланчині.

У лавах Збройних сил України боєць служив стрільцем-снайпером 1 штурмового відділення 3 штурмової роти військової частини А4848.

Значну частину зі всього часу служби Володимир разом з побратимами провів у найгарячіших точках війни з окупантом, — йдеться у дописі.

Володимир Голіней загинув поблизу села Табаївка Куп’янського району під час бойового завдання.

Андрій Типусяк

Від отриманих поранень загинув Андрій Типусяк з села Пасічна, що на Надвірнянщині.

Військовий воював у складі 73 морського центру спеціальних операцій, йдеться на сторінці Пасічнянської громади.

Андрій забезпечував відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання та прийняв свій останній бій навічно залишившись в строю врятувавши своєю відвагою багатьох побратимів.

Він був прикладом та опорою для всієї своєї родини. Чесний, впевнений, вірний… Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти! Саме бажання захистити найрідніших і повело серце Воїна на фронт, – йдеться у повідомленні.

Олександр Піцик

У Львові попрощалися з 41-річним військовим Олександром Піциком, уродженцем Калуша, повідомляє Львівська міськрада.

Олександр навчався у Калуському ліцеї №7, згодом вступив до Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія».

Вирізнявся активною громадянською позицією: брав активну участь в акції «Україна без Кучми», подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Усе життя пропрацював у сфері меблевого конструювання та дизайну у Львові, Києві та Одесі. Протягом певного періоду займався підприємницькою діяльністю.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив державу на південному напрямку у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Олександра Піцика залишилися мама, дружина, двоє дітей та сестра.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.