Війна

На війні загинули прикарпатці Василь Рошканюк і Володимир Олексин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщина знову сумує за втраченими найкращими своїми синами. На війні з окупантами загинули Василь Рошканюк із Нижньовербізької громади та Володимир Олексин із Братківців.

Про загибель штаб-сержанта Василя Рошканюка повідомили у Нижньовербізькій сільській раді.

загинули прикарпатці Василь Рошканюк і Володимир Олексин

Василь Рошканюк, житель села Мишин Нижньовербізької територіальної громади, штаб-сержант, заступник командира бойової машини – навідник оператор ЗСУ, 1974 року народження, – пишуть на сторінці сільради. Загинув 17 січня 2023 року під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації на території Донецької області.

За інформацією сільради, Василя Рошканюка дуже поважали в селі. Атовець, з перших днів повномасштабного вторгнення росії він знову став на захист України.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким та побратимам. Вічна слава та пам’ять Герою! – йдеться у дописі.

На війні загинули Василь Рошканюк і Володимир Олексин

З глибоким сумом і скорботою повідомляємо вам трагічну звістку. У жорстокій війні за Незалежність України загинув наш Герой Олексин Володимир Васильович, – повідомляють на сторінці “Мої Братківці”. – Ніякими словами не можна виправдати війну, не зменшити горе, яке вона принесла на нашу Українську землю. Важко пережити смерть ще одного нашого захисника. Співчуття рідним і близьким!

Вічна пам’ять усім загиблим за волю України!

Читайте: Вони загинули за Україну. Солдат Володимир Дутчак

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.