Війна

На війні загинули прикарпатці Роман Крис та Михайло Шовковий

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про загибель на війні двох прикарпатців – Романа Криса з Галицької громади та Михайла Шовкового з Печеніжинської громади, пише Репортер.

Роман Крис

У понеділок, 11 вересня, у селі Дубівці поховали військовослужбовця Романа Криса.

Роман Крис народився у 1980 році. Жив у селі Дубівці. Служив у 4 окремій танковій бригаді на Харківщині. Роман Крис помер 23 серпня 2023 року в Ізюмському районі.

Доброзичливий, працелюбний, відповідальний – таким Героя запам’ятали односельці, таким він залишиться назавжди в серцях тих, хто його знав та поважав. Дубовецька сільська рада висловлює щирі співчуття батькам захисника, братові, синові, доньці, внучці, близьким, друзям, побратимам воїна, – пише парох села Дубівці Олег Касків.

У військовослужбовця залишилися батьки, син, донька та онучка.

Михайло Шовковий

Михайло Шовковий родом із села Княждвір Печеніжинської територіальної громади. Народився у 1989 році. Під час повномасштабного вторгнення боєць воював старшим навідником мінометного взводу мінометної батареї морської піхоти.

Жорстока війна руйнує, залишає кривавий слід, забирає життя. Михайло відстоював не тільки свої права, він боровся за нашу землю, за наше з вами майбутнє. Розділяємо пекучий біль і щиро співчуваємо рідним та близьким загиблого воїна. Світла пам‘ять та слава герою! — йдеться у дописі на сторінці Печеніжинської громади.

Вічна пам’ять Героям!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.