Війна

На війні загинули прикарпатці Михайло Замулінський, Микола Бородайлюк та Роман Василенко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 7 липня, стало відомо, що на війні загинули  Михайло Замулінський з Тлумаччини, Микола Бородайлюк з Кутської громади та Роман Василенко з Франківської громади.

Про це повідомляють органи місцевої влади, пише Репортер.

Михайло Замулінський

Замулінський

В російсько-українській війні на Запорізькому напрямку загинув солдат Михайло Замулінський 1988 р.н. з села Нижнів.

Смерть кожного українського воїна – велика і важка втрата для цілого війська, нашої громади та України, – повідомляє Тлумацька міська рада.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять полеглого Героя! Нехай Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Захисника України.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував.

Микола Бородайлюк

Бородайлюк

4 липня поблизу населеного пункту Невське Луганської області, під час виконання бойового завдання загинув Микола Бородайлюк –  01.11.1979 р.н., – повідомляє Кутська селищна рада.

Він житель Старих Кутів.

Кутська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Низько схиляємо голову перед світлою пам’яттю загиблого Захисника. У скорботі та молитві вшановуємо пам’ять вірного сина України.

Роман Василенко

На превеликий жаль, громада несе втрати. Захищаючи Україну та усіх нас, на війні загинув Роман Василенко, – повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків

8 липня о 12:00 год. початок прощання зі загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета,3).

Поховають воїна на кладовищі села Микитинці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.