Війна

На війні загинули прикарпатці Любомир Гелетій, Михайло Яворський, Андрій Будзан та Іван Семенів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На війні загинули ще четверо бійців з Прикарпаття.

Цього разу стало відомо про загибель Любомира Гелетія з Галицької громади, Михайла Яворського з Богородчанщини, Андрія Будзана з Калуша та Івана Семеніва з Тлумацької громади, пише Репортер.

війні, загинули, прикарпатці, Любомир Гелетій, Андрій Будзан, Михайло Яворський

Любомир Гелетій

війні, загинули, прикарпатці, Любомир Гелетій, Андрій Будзан, Михайло Яворський

Любомир Гелетій народився 1 серпня 1989 року в селі Залуква Галицької міської громади. Військовослужбовець загинув у селі Шипилівка Луганської області.

Галицька міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям захисника. Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати! — йдеться у дописі.

Михайло Яворський

війні, загинули, прикарпатці, Любомир Гелетій, Андрій Будзан, Михайло Яворський

 

Воїн на псевдо «Чикаго» — родом із села Космач Дзвиняцької громади. На початку повномасштабного вторгнення Михайло повернувся зі США і став на захист країни. Сім’я бійця підтримувала українських військових та волонтерила.

Перед тим, як отримати смертельне кульове поранення, Михайло вивів з-під обстрілу двох поранених побратимів. Він був прикладом справжнього патріотизму, самопожертви та служіння, — повідомив голова Богородчанскої громади Ростислав Заремба.

У Михайла Яворського залишилися дружина, донька, мама і сестра.

Прощальна панахида за полеглим бійцем відбудеться 30 травня о 14:00 на Алеї Небесної Сотні у Богородчанах. Після панахиди процесія вирушить у село Космач.

Андрій Будзан

війні, загинули, прикарпатці, Любомир Гелетій, Андрій Будзан, Михайло Яворський

Скорботна звістка знову прийшла у Калуську громаду. На війні загинув калушанин Андрій Іванович Будзан, 1976 року народження.

Старший лейтенант Андрій Будзан був призваний на військову службу 19 січня 2023 року. Мужньо боронив рідну землю. 22 травня на Донеччині боєць загинув.

Висловлюємо наші співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Це непоправна втрата для усіх нас, – написав калуський міський голова Андрій Найда.

Іван Семенів

У війні з російськими окупантами загинув водій-механік медичного пункту, старший солдат Іван Семенів, 1990 року народження з села Загір’я, повідомили на сторінці Тлумацької міської ради.

Чоловіка призвали на службу 22 лютого 2022 року.

Загинув ще один герой, патріот, захисник та воїн, віддавши найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Він стояв на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній державі. Доземно вклоняємося нашому воїну-захиснику і схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. Щиро співчуваємо рідним і близьким, – сумують земляки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.