Війна

На війні загинули прикарпатці Костянтин Литвинчук, Іван Демчук та Михайло Бабій

Google+PinterestLinkedInTumblr

Стало відомо про загибель на війні трьох військових – Костянтина Литвинчука з Калуша, Івана Демчука за Снітинщини та Михайла Бабія з Городенківщини.

Про це повідомляють органи місцевого самоврядування, пише Репортер.

прикарпатці, загинули, на війні

Костянтин Литвинчук

прикарпатці, загинули, на війні, Литвинчук

Старший солдат Костянтин Литвинчук загинув 19 січня під час вогневого контакту з противником в районі населеного пункту Зелений Гай у Запорізькій області.

Костянтин Литвинчук, мешканець міста Калуша, 1991 р.н., призваний на військову службу по мобілізації 7 березня 2022 року. Служив старшим сапером саперного відділення інженерно-саперного взводу.

Бракує слів, щоб передати сум і жаль… Непоправна втрата і невимовна туга для усіх, хто їх знав, хто з полеглими воїнами працював, товаришував, дружив… Страшенне горе і полум’я вічного болю для рідних, для батьків, які виростили і виховали своїх синів чудовими людьми, справжніми патріотами України. Низький вам уклін і щирі співчуття, – пише міський голова Андрій Найда.

Іван Демчук

прикарпатці, загинули, на війні, Демчук

На війні з російськими окупантами загинув 45-річний захисник зі Снятинщини Іван Демчук.

У Заболотівській громаді знову втрата. 16 січня загинув старший солдат Демчук Іван Іванович, 1977 рону народження, з села Балинці Заболотівської громади, – повідомили на сторінці Снятинської міськради.

Міський голова Анатолій Шумко, виконавчий комітет Снятинської міської ради, депутатський корпус та працівники адмінапарату висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі захисника України Івана Демчука.

Михайло Бабій

прикарпатці, загинули, на війні, Бабій

19 січня під час ворожого артилерійського обстрілу загинув 44-річний Михайло Бабій з села Раковець Городенківської громади. Молодший сержант загинув біля села Краснополівка Бахмутського району на Донеччині, повідомили на сторінці громади.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи, – йдеться в повідомленні.

Про час та місце прощання з полеглим бійцем повідомлять згодом.

Вічна пам’ять Героям!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.