Війна

На війні загинули прикарпатці Іван Григор’єв та Андрій Козарук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківщина далі несе важкі втрати. На війні за волю України загинули Іван Григор’єв із села Михальче та Андрій Козарук із Старих Кутів. Про це повідомляють місцеві органи влади.

На війні загинули прикарпатці Іван Григор’єв та Андрій Козарук

За інформацією Городенківської міської ради, Іван Григор’єв загинув 1 вересня 2023 року біля населеного пункту Північне Донецької області. Захисник отримав поранення, несумісні з життям, від підриву на невідомому вибуховому пристрої.

Стрілець-санітар Григор’єв Іван Володимирович народився у 1983 році в селі Михальче Городенківської громади.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ, – йдеться у повідомленні Городенківської міської ради. – В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом із Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Читайте: Пам’ять про життя. Як рідні полеглих прикарпатців втілюють ініціативи імені своїх захисників

Загинули прикарпатці Іван Григор’єв та Андрій Козарук

Про загибель Андрія Козарука повідомили у Кутській селищній раді.

За даними селищної ради, захисник загинув 31 серпня в районі Бахмута Донецької області під час артилерійського обстрілу.

Андрій Петрович Козарук народився 21 серпня 1995 року, жив у селі Старі Кути. На війні був снайпером. Тепер йому назавжди 28 років.

Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалося у розквіті сил, – пишуть у Кутській селищній раді. – Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але він віддав його, обороняючи Батьківщину і всіх нас. Щиро співчуваємо рідним, близьким, побратимам та знайомим загиблого Героя. Світлий спомин про мужнього Захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна слава Героям!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.