Війна

На війні загинули прикарпатці Андрій Яцунік та Віталій Воронка, від хвороби помер Іван Насадюк

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 7 травня, стало відомо, що на фронті загинули прикарпатці Андрій Яцунік з Городенківщини та Віталій Воронка з Калущини. Від хвороби помер Іван Насадюк з Надвірнянщини.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Андрій Яцунік

Яцунік

3 травня 2023 року в ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, біля н.п. Бахмут Донецької області, загинув солдат Яцунік Андрій Анатолійович, 1984 року народження, мешканець села Новоселівка, – повідомляє очільник громади Богдан Кобилянський.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.

В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя!

Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Віталій Воронка

4.05.2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Бахмут, Донецької області обірвалося життя захисника  – Воронки Віталія Михайловича, 1982 р.н.

Важка, непоправна втрата для нас усіх. Війна забирає найкращих ! Ціною свого життя ми, українці, виборюємо те , що нам належить по праву ! – повідомляє староста Сівко-Войнилівського старостинського округу Оксана Галка

Всією громадою схиляємо голови перед мужнім Героєм України , розділяємо горе родини і близьких .

Іван Насадюк

Вкотре Надвірна вклониться у пошані перед відданістю вірного захисника солдата Насадюка Івана Миколайовича 08.02.1976р.н.

Він з перших днів повномасштабного вторгнення прийняв для себе найважливіше рішення – стати на захист територіальної цілісності держави, – повідомляє очільник громади Зіновій Андрійович.

Людина з великої літери з добрим серцем та золотими руками міг би ще так багато всього встигнути та реалізувати, але – не судилося.

Нещадна хвороба здолала вірного сина своєї країни.

Чин похорону відбудеться, 08 травня 2023 року о 11:00 год. в с. Гвізд, вул. Зелена, 10.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.