Війна

На війні загинули прикарпатці Андрій Савчин, Андрій Якуб’як, Андрій Гриджук, Максим Квасницький та Андрій Томащук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні загинули прикарпатці Андрій Савчин з села Старі Богородчани, Андрій Якуб’як з села Назірна на Коломийщині, Андрій Гриджук – уродженець села Слобода на Коломийщині.  Андрій Томащук з Ворохтянської громади. Також ПНУ повідомив про загибель свого випускника Максима Квасницького. 

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Андрій Савчин

Савчин

19 березня 2023 року під час наступальних дій на позиції противника у Запорізькій області, загинув житель села Старі Богородчани, солдат Савчин Андрій Михайлович, – повідомляє сільська рада.

Андрій тривалий час перебував на заробітках у Чехії. Будував висотні будинки. І, як почалася війна, твердо вирішив повернутися до України. Зі слів близьких, пояснював свій вчинок простими словами справжнього чоловіка: «Тато вже старі, Микола (брат) – священник, у Юрчика (найменший брат) – дрібні діти. А я подивлюся з тої будови в бік України і серце мені мліє.»

Повернувся і наступного ж дня пішов до військомату.

Світла пам’ять та вічна слава тобі, Андрію!

Батьки втратили найдорожче, що в них було – сина, дружина – вірного чоловіка, діти – батька-героя, брати – найкращого брата, село – гідного односельчанина, Україна – ще одного Героя.

Старобогородчанська сільська рада глибоко сумує від неповторної втрати гідного сина Старобогородчанщини.

Андрій Якуб’як

Савчин, Якуб'як

Боронячи Україну, на війні загинув Якуб’як Андрій Олегович, 27.08.1993 р.н. житель с.Назірна, Коломийського району.

Військовослужбовець, інспектор прикордонної служби 3 категорії  – помічник гранатометника, воював у Донецькій області.

12 травня він отримав поранення, не сумісні з життям.

Ніколи не забудемо, що він зробив заради волі України, – повідомляють в сільській раді. – Від всієї громади приносимо щире співчуття сім’ї, рідним, друзям та всім близьким Андрія. Сьогодні за ним сумує вся наша громада, розділяючи з вами цей невимовний біль.

Максим Квасницький

Квасницький

Захищаючи Батьківщину своє життя поклав Квасницький Максим Ігорович, випускник 2016 р.  Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Він загинув вночі, з 6 на 7 травня, виконуючи бойове завдання. Максим Квасницький та його побратим тієї ночі йшли забирати з поля бою тіло загиблого товариша. Так вони потрапили під обстріл й обидва загинули.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Максима. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого. Для усіх нас це важка і непоправна втрата.

Андрій Гриджук

Боронячи Батьківщину від загарбників загинув уродженець Слободи Андрій Гриджук, – повідомляють в Слобідському старостинському окрузі.

Він знайшов свою долю в місті Хотин і жив разом з сім’єю там. Будував своє життя, мав багато планів, мріяв. Та все змінилося з приходом війни, він не роздумуючи пішов захищати свою країну та свій народ.

Невимовно боляче, коли молоді та сильні гинуть. Йому тільки жити, виховувати дітей, працювати задля рідного краю та України. Але натомість він віддав життя за наше мирне небо, щасливе майбутнє для наших дітей, незалежність і волю нашої країни. Йому назавжди 41.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого!

Андрій Томащук

Боронячи Україну від московської орди загинув мешканець Ворохти Андрій Томащук.

Гірко та нестримно боляче отримувати сповіщення із таким змістом,  – пише Ворохтянська селищна рада.

Кулеметник третього відділення, третього взводу, другої стрілецької роти, в/ч А7296, солдат Томащук Андрій Васильович 1991 р.н. загинув внаслідок бою на позиції 14 травня 2023 року, у місті Бахмут Донецької області.

Співчуваємо рідним і близьким загиблого нашого Захисника. Нехай Бог допомагає вам перенести важку біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Герої не вмирають!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.