Війна

На війні загинули прикарпатці Анатолій Жук, Микола Проданюк та Микола Онуфрик

Google+PinterestLinkedInTumblr

На війні загинули прикарпатці Анатолій Жук, Микола Проданюк та Микола Онуфрик.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Анатолій Жук

Жук, Проданюк

17 травня під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації, загинув 24-річний житель Заболотова, навідник штурмової роти, Жук Анатолій Олександрович.

Анатолій Олександрович є переселенцем, який проживає в нашій громаді. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна. Сумуємо всією громадою. Слава Героєві! І вічная пам’ять», – повідомили в Заболотівській громаді.

Микола Проданюк

Чергова чорна звістка з фронту. Верховинська громада втратила ще одного Героя, Захисника Миколу Миколайовича Проданюка, 1976 р. н., з районного центру.

Микола був людиною з незламним характером та принципами і без вагань на захист рідної землі. Ми у вічному боргу перед Героєм Миколою, який віддав своє життя за свою Батьківщину, за наш з вами спокій. Висловлюємо щирі співчуття матері, дружині, дітям та всій родині», – повідомили у Верховинській селищній раді.

Микола Онуфрик

На превеликий жаль, знову маємо втрати в громаді. На війні загинув Микола Онуфрик, повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

Сьогодні о 16:00 год. буде панахида за загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета,3).

Завтра о 13:00 початок прощання за адресою в Будинку смутку. Поховають Миколу Онуфрика на Алеї Героїв кладовища с. Чукалівка.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.