Війна

На війні загинули прикарпатці Мар’ян Тарас, Іван Філь та Микола Черевко

Google+PinterestLinkedInTumblr

На війні з окупантами загинули ще троє воїнів з Прикарпаття – Мар’ян Тарас з Рожнятівської громади, Іван Філь з Галицької громади та франківець Микола Черевко. Про це в суботу, 28 січня, повідомляють органи місцевого самоврядування та рідні, пише Репортер.

Мар’ян Тарас

Мар’ян Тарас загинув у бою  біля Бахмута під час мінометного обстрілу 27 січня. У квітні 2022 року він був призваний на військову службу по мобілізації та служив навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецького батальйону. Про це повідомляє голова Калуської РДА Жанна Табанець.
Став у ряди воїнів, щоб дати відсіч російській орді, мужньо та самовіддано боронив українську землю. Мар’ян Тарас загинув смертю Героя, заплатив найдорожчу ціну за незалежність України — віддав власне життя, – повідомляє голова.

Іван Філь

Уродженець села Медуха, колишній голова Галицького районного об’єднання воїнів АТО Іван Філь загинув в боях на Донеччині. Про це повідомили у Галицькій територіальній громаді.

Війна забрала життя ще одного галичанина.  Від усієї Галицької громади щиро співчуваємо сім’ї, родичам, близьким та друзям захисника. Сумуємо разом із вами і низько схиляємо голови у скорботі. Нехай добрий, світлий спомин про Івана стане сильнішим за смерть і залишиться в пам’яті усіх, хто його знав, любив і шанував. Вічна пам’ять і вічна слава Герою! – йдеться у повідомленні.

Микола Черевко

Про загибель батька повідомила донька Юлія Черевко.

Ти був спокійний, люблячий і до біса хоробрий.Серце почало боліти ще тоді, коли ти поїхав в АТО, а коли ти набрав мене 24.02-я знала, що ти мені скажеш.Ти не міг залишатися осторонь. Я тебе дуже люблю і завжди дуже любитиму.Завжди пам’ятатиму миті, проведені з тобою і ненавидітиму за ті, які у нас забрали, – згадує Юлія.

Франківець Микола Черевко був командиром взводу в 80 десантно-штурмовій бригаді. З початку війни він воював у гарячих точках, їхні команди звільняли Ізюм та Харківщину та частину Донеччини, форсували Оскіл. Загинув 25 січня разом із чотирма побратимами виконуючи бойове завдання.

Це був кістяк 2 роти, вірніше того, що від роти залишилось, 5 героїв на щиті, 6 поранених. “Кольт” – ти був як батько, повага і бажання не підвести тебе, лише такі відчуття були до нашого командира! – згадують Миколу Черевка побратим Дмитро Харчук із 80 ДШБ.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.