Війна

На війні загинули Дмитро Джиджора, Анатолій Мельничук та Микола Гандера

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 28 липня, стало відомо про загибель трьох прикарпатців – Дмитра Джиджори, Анатолія Мельничука та Миколи Гандери.

Воїни полягли у бою з окупантом, пише Репортер.

На війні загинули прикарпатці

У Херсонській області в результаті артилерійського обстрілу героїчно загинув житель села Дуба 37-річний Дмитро Джиджора. Трагічну звістку повідомив сільський голова Дубівської ТГ Олександр Мухар.

Дмитро був справжнім патріотом України, який любив свою Батьківщину, свою родину та життя. Був вихованим в дусі патріотизму, а також любові до Бога. На початку війни перебував у Франції, але повернувся в Україну, пішов у центр комплектування і був направлений в зону бойових дій. На превеликий жаль, страшна війна забрала сина, чоловіка, батька, брата, друга, побратима і просто хорошу людину. Своїм тілом під час обстрілу він закрив побратима, який завдяки цьому залишився живи, – написав Мухар у Facebook.

Поховають бійця 29 липня в селі Заставці Чортківського району Тернопільської області.

Дмитро Джиджора

Також на Херсонщині у бою з російськими окупантами загинув мандрівник, автор туристичного блогу «Заплічник» Анатолій Мельничук.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Коломийської громади Богдан Станіславський.

До повномасштабного вторгнення Анатолій був знаним мандрівником. Мав свій блог про подорожі. Казав, що любить мандри, гори, довкілля і позитивних людей. Та після 24 лютого кардинально змінив своє життя. Він став добровольцем, взяв у руки зброю та пішов захищати Україну від московської орди, – написав Станіславський.

Анатолій Мельничук жив у Львові, а до того деякий час також проживав у Івано-Франківську.

Анатолій Мельничук вступив до лав ЗСУ одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. У воїна залишилися дружина та троє дітей.

Анатолій Мельничук

Також на війні з російськими окупантами загинув прикарпатець Микола Гандера — мешканець села Вікторів Галицької територіальної громади Івано-Франківської області.

Сьогодні громаду Вікторова сколихнула страшна звістка. На війні з окупантом загинув наш односельчанин Микола Гандера. Висловоюємо щирі співчуття сім’ї Героя та схиляємо голови в скорботі, — повідомляє староста села Вікторів Надія Блинчук.

Микола Гандера

“Ми будемо завжди пам’ятати”. Зеленський вшанував загиблого льотчика з Прикарпаття

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні