Війна

На війні з росією загинули прикарпатці Петро Чава та Євген Шишов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про смерть двох прикарпатців, які загинули у війні з росією – Петра Чави з Надвірнянщини та Євгена Шишова з Калуша.

Про це повідомляють місцеві органи влади та рідні, пише Репортер.

Петро Чава

У бойовому зіткненні з російським ворогом віддав своє життя захисник України, старший матрос Петро Чава з села Стримба. Про втрату повідомив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

21-річний Захисник загинув 03 вересня 2022 р. під час бойового зіткнення з силами противника в районі села Білогірка, Херсонської області.

«Він був дуже добрим, щирим, позитивним, веселим. Складно знайти людину, яка б його не любила чи не поважала» – розповідають друзі Петра

Він проходив строкову військову службу в армії. А от після нападу росії 24 лютого став на захист Батьківщини!

«Він нікому не говорив до останнього, але пішов із словами: це мій обов’язок, це моя країна тут живуть мої батьки та рідні для мене люди» – пригадують друзі.

Євген Шишов

Євгеній Шишов, військовослужбовець Калуського батальйону територіальної оборони загинув 8 вересня при виконанні військового обов’язку під час вогневого контакту з російськими окупантами на території Запорізької області. Про це повідомляє голова Калуської громади Андрій Найда.

28-річний Євгеній Шишов з перших днів вступив до лав Калуського батальйону територіальної оборони. Разом з нашими калушанами весною відправився на фронт. У Калуші проживає його родина, якій ми висловлюємо щирі співчуття, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією поминальні заходи і поховання відбуватимуться в Івано-Франківську за місцем офіційної реєстрації проживання загиблого.

Вічна пам’ять і шана героям!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.