Війна

На Тлумаччині завершили маркування першого веломаршруту (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Тлумацькій громаді завершилося маркування першого велосипедного туристсько-екологічного маршруту “До Остринського тризуба”.

Його починається у місті Тлумач та пролягає через села Палагичі та Остриня до найбільшого в Україні рукотворного зображення державного герба, геогліфа і водночас туристичної принади нашого краю, передає Репортер із посиланням на директора Дністровського регіонального ландшафтного парку імені Сергія Дідича Михайла Ковтуна.

Маршрут розпочинається в м. Тлумач від Народного дому, перетинає автотрасу Р-20, проходить через с. Палагичі, частково с. Остриня і повертає вправо до крутих правобережних схилів. Може використовуватися також як пішохідний.

“Туристи мають можливість не тільки подивитися на тризуб та ознайомитись з історією його створення, а й побувати в унікальному місці, адже воно сформоване відкладами океану Тетіс (Сарматське море), що мільйони років тому панував на тутешніх теренах”, – написав Ковтун.

Маршрут прознакований маркою зеленого кольору у вигляді велосипедиста. Наприкінці маршруту надалі буде облаштований пункт відпочинку.

Роботи з маркування маршруту профінансовані коштом коштів обласної програми розвитку туризму.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.