Війна Соціум

На сайті петицій до президента збирають підписи за заборону будови релігійних споруд у Карпатах

Google+PinterestLinkedInTumblr
Збір підписів розпочався 9 червня і вже набралося 856 голосів з потрібних 25 тис.

В петиції мова йде про заборону будівництва релігійних споруд та символів на вершинах українських Карпат та по маршруту від підніжжя до них, інформує Репортер з посиланням на сайт президента.

“Взяти до уваги намір проф. Ігоря Цепенди – ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у партнерстві з Варшавським університетом “розпочинається спорудження Екуменічної Хресної дороги” на вершині гори Поп Іван Чорногірський, що входить до складу Карпатського національного природного парку. Це створює загрозу для збереження екосистеми високогір’я та створює дисбаланс в і так не простих релігійних суперечностях в полірелігійній країні”, – йдеться у зверненні.

Читайте: Ігор Цепенда став людиною тижня за версією “Репортера”

Нагадаємо, на Чорногорі планували встановити плити зі стаціями. Кам’яні брили у людський зріст із вмонтованими таблицями мали відображати останні моменти життя Ісуса на його шляху до Голгофи. Їх запланували розташувати від підніжжя гори до її вершини. Хресна дорога мала бути екуменічною, тобто об’єднувати християн різних конфесій.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.