Війна

На Прикарпатті зменшилася кількість порушень під час карантину “вихідного дня”

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Прикарпатті приблизно на 30 % зменшилася кількість порушень під час карантину “вихідного дня”.

Про це повідомив начальник Держпродспоживслужби в області Роман Гурський, інформує Суспільне. Карпати, передає Репортер. Франківщині

За його словами, цими вихідними підприємці з більшим розумінням почали ставитися до тих заходів, які проводять в Україні, щоб стабілізувати ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції. За два останні дні працівники Держпродспоживслужби перевірили 2 121 об’єкт. Під час моніторингу виявили 71 порушення та склали 62 протоколи. Інформацію по 12-ти порушеннях скерували до правоохоронних органів, а 27 – органам місцевого самоврядування.

“До поліції ми направляли ті протоколи, де власники категорично ігнорують вимоги карантину. Також прошу звернути увагу голів на те, що ми щоденно запрошуємо владу до участі у перевірках, бо це – спільна робота. Якщо хтось думає, що якась служба, поліція забезпечать все без влади, то так не буде. Згідно із законом, виконання протиепідемічних заходів покладено на органи місцевої влади”, – сказав Роман Гурський.

Також він додав, що Держпродспоживслужба також проводить зустрічі зі спортивними асоціаціями, рестораторами. Зараз також обговорюють пропозиції того, як відзначатимуть новорічні свята без порушень карантину.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.