Війна

На Прикарпатті з літаків будуть скидати вакцину проти сказу

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 7 вересня, розпочалась пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Кампанія триває на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міських рад, повідомляє головне управління Держпродспоживслужби області, інформує Репортер.


Приманки з вакциною будуть розкидати з авіатранспорту над лісовими та польовими угіддями, поза межами населених пунктів.

Заплановано розкидати 65 тис доз вакцини.

Кампанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Заходи здійснюються відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України й Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України у 2018-2020 році.

Приманка з вакциною – цілком безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів області:

  • при виявлених подібних приманок – не брати їх руками й не переносити з місць розкладання;
  • якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства – прохання перенести її (в рукавицях!!) за межі господарства, де її може спожити дика тварина.

Пізніше – з 9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.