Війна

На Прикарпатті стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Для виконання цього завдання потрібно посилювати наші спроможності. 3 лютого на пресбрифінгу представники влади, Нацполіції, Прикордонної служби, Нацгвардії розповіли про те, що таке рекрутингова кампанія “Гвардія наступу”. Про старт цієї кампанії повідомила голова ІФ ОВА Світлана Онищук.

На Прикарпатті стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»

Йдеться про формування восьми додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

Важливо: це жодним чином не мобілізація. Це суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що відповідають їм за ідеологією та цінностями, – зауважує Світлана Онищук.

За її словами, формування цих бригад вже почалося. Кістяк складається з офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.

Якщо ви прагнете якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, то запрошуємо вступати до лав нових підрозділів. З усіма необхідними документами ви можете звернутися до семи визначених ЦНАПів нашої області. Їх перелік тут https://bit.ly/3l4GaH5

Вони працюють без вихідних з 9.00 до 19.00.

Читайте: Чотирилапий боєць. Як Рекс працює талісманом у десантників (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.