Війна

Чотирилапий боєць. Як Рекс працює талісманом у десантників (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього красеня звати Рекс. Він активно допомагає воїнам 80 окремої десантно-штурмової бригади знищувати ворога, пише пресслужба десантно-штурмових військ ЗСУ.

Чотирилапий боєць. Як Рекс працює талісманом у десантників_1

Під час бойової роботи мінометного підрозділу Рекс доставляє десантникам боєприпаси. Їх закріпляють у нього на розвантажувальній системі, і це неодноразово допомагало нашим воїнам.

Рекс прибився до нашої мінометної батареї ще перед звільненням Ізюму, на ходу заскочивши у кузов автомобіля. Як би це банально не звучало, але він відчув, що ми звільняємо окуповані території. З того часу ми разом з ним “не розлий вода”, – розповідає його друг та господар Іван.

Чотирилапий боєць. Як Рекс працює талісманом у десантників_2

За місяці активних бойових дій Рекс побував у багатьох гарячих точках, майже всюди, де воювали львівські десантники. А одного разу отримав осколкове порання лапи. Його підлікували та повернули у стрій.

Чотирилапий красень не пропускає жодного бойового виїзду та постійно є на вогневих позиціях мінометного підрозділу. Він добре розрізняє виходи та прильоти, реагує на можливий обстріл противника. За цей час Рекс уже став живим талісманом мінометників.

Читайте: У пам’ять про брата. Мар’яна Ковальчук, сестра загиблого героя з Калуша, збирає історії полеглих для цифрових пам’ятників

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.