Війна

На Прикарпатті хочуть закрити нічні клуби і обмежити масові святкування, – ОДА

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 30 жовтня, відбувся онлайн-брифінг в Івано-Франківській ОДА з приводу збільшення кількості хворих на Covid-19.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Володимира Дзьомбака, ситуація в області дійсно складна. На сьогодні 1389 стаціонарних ліжок зайняті хворими на коронавірус. Це – 75%. Якщо така заповненість протримається п’ять днів, вся область потрапить до червоної зони, пише Репортер.

“Сьогодні на комісії піднімалося питання, щоб закрити в обов’язковому порядку нічні клуби, обмежити масові святкування, весілля. Там найбільше скупчення людей. Після того два-три дні – і йде поступлення пацієнтів”, – каже Дзьомбак.

Зараз залучають нові заклади для надання допомоги хворим та додаткові ліжка в лікарнях області.

“Ми працюємо над тим, щоб розгортати нові ліжка, щоб оснастити лікувальні заклади кисневими концентраторами і магістралями. Але немає достатньо фірм, які можуть це забезпечити”, – каже директор департаменту.

Зокрема, медуніверситет надав приміщення університетської клініки на Короля Данила у Франківську. Там зможуть перебувати пацієнти з легкою формою або ті, хто закінчує лікування. Це зроблять для того, щоб розвантажити основні лікувальні заклади, які забезпечують киснем.

Так само хворих з легшими формами недуги госпіталізовуватимуть в окреме відділення міського пологового. Туди в основному кластимуть жінок.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.