Війна

На окопи хлопцям і могили оркам. Франківці збирають гроші на екскаватор для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську оголосили збір грошей на екскаватор для копання окопів. Невелику машину українського виробництва для ЗСУ хочуть викупити начальник міського управління інфраструктурної політики Мирослав Федорків та Ірина Ружицька, заступниця начальника транспортної компанії АТП-0928.
Недавно ці ж волонтери купили й передали для захисників рушницю-антидрон. Нині хочуть  допомогти нашим військовим і позбавити їх тяжкої фізичної праці, придбавши екскаватор для окопів. Потрібно зібрати 188 тис грн, пише Репортер.
Цього разу ми з вами можемо буквально взяти на себе копання траншей та окопів! Кожен метр фронту на Півдні України – це голі степи. Тримати оборону в таких умовах можна лише вкопуючись у землю. З постійних потреб не виходять мішки, скоби, плівка і лопати, – говорить Мирослав Федорків. – Поспілкувавшись із командиром нашої 68 окремої єгерської бригади, ми з Іриною Ружицькою зрозуміли, що треба мислити глобально. Одним словом, ми знайшли чудовий міні екскаватор, та ще й українського виробництва! Це саме те, що треба для наших захисників. Легкий, мобільний, економний, транспортабельний – його можна перевозити навіть у вантажному Спринтері. Дешеві запчастини!

МД-3 – перший гусеничний міні-екскаватор виробництва України. Має ряд переваг, таких як висока мобільність, низькі витрати на експлуатацію.

Вартість одного такого окопного екскаватора –  188 тис грн. В ціні вже врахована знижка для ЗСУ. Мета – зібрати необхідну суму до кінця цього тижня.
Якщо засоби гігієни, продукти, спорядження, колеса, лопати та інше добро ми можемо роздобути власними силами, то у випадку з екскаватором розраховуємо тільки на вашу підтримку. Для ЗСУ окопний екскаватор – щоб легше пацанам було на сході копати окопи і могилки оркам, – каже Федорків.

Міні екскаватор МД-3 оснащений переднім відвалом, що дозволяє планувати майданчик, засипати викопані траншеї. Відвал екскаватора може розширюватися за рахунок вставок. Використовується на майданчиках для будь-яких земляних робіт,  може використовуватися як ямобур або підйомний механізм.

Внески можна перераховувати на картки:
(ПриватБанк) 5168 7554 7329 8236 (Федорків)
(RaiffeisenBank) 4149 5010 2275 7984 (Ружицька)
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні