Війна

На Буковелі відкрили станцію патрульної поліції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 16 грудня, відбувся запуск поліцейської станції патрульної поліції з обслуговування курорту Буковель та села Поляниця.

Про спокій та безпеку громадян у цій місцевості дбатимуть патрульні, пише ГУНП ІФ.

Оголосив про запуск поліцейської станції перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Принцип діяльності патрульної поліції — превентивний, і основа нашої діяльності — це реалізація принципу поліція та громада, – каже Білошицький. – Один з аспектів цього принципу полягає в тому, що патрульний поліцейський має перебувати там, де громадяни потребують нашої підтримки, допомоги, де ми можемо спілкуватися з громадянами й спільно з ними вирішувати ті чи інші проблеми”.

Курорт Буковель відвідує понад 1,5 мільйонів туристів, значна частина яких проживає у населеному пункті Поляниця. Там, де є така велика кількість громадян, мають бути і поліцейські, які надаватимуть допомогу громадянам.

Тому Національною поліцією та Департаментом патрульної поліції було прийнято рішення про відкриття тут поліцейської станції. Службу у новоствореному відділі нестимуть 18 патрульних. Щозміни на патрулювання заступатиме два екіпажі поліцейських, ще двоє патрульних нестимуть службу на станції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.