Війна Люди

Мешканку Городенківщини від залицяльника-іноземця охоронятимуть поліцейські

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Надати цілодобову охорону вимагає у правоохоронців жінка з села Вікно Городенківського району. З цією метою вона приїхала до прокуратури області та в обласне управління поліції.

Наталя Романиця є потерпілою у судовій справі 2018 року. Тоді громадянин Туреччини взяв її у заручниці. Сьогодні обвинувачений перебуває у СІЗО, пише Суспільне.

Апеляційний суд ухвалив надати жінці цілодобову охорону ще 8 липня. Однак станом на 22 липня її так і не забезпечили захистом.

Жителька села Вікно Городенківського району 22 липня пообіцяла, що переночує з двома дітьми під стінами обласної прокуратури, якщо їй не нададуть охорону. Жінка розповідає, що чоловік, який колись взяв її у полон, тепер присилає їй смс-повідомлення з погрозами. Через це, каже, доводиться переховувати дітей у знайомих.

Наталія Романиця каже: “Я вертаюся до вас з дітьми, і тут я точно буду впевнена, що нас ніхто не вб’є. Домовилися? Я не поїду без охорони… я не поїду звідси”.

Прокурор Олексій Безрукий, який веде це кримінальне провадження в суді, пояснює, що захист повинна надати поліція.

“Щодо контролю за виконанням ухвали, сьогодні стало відомо… Оскільки в понеділок я спілкувався з заступником начальника поліції, який мене запевнив, що ухвала до кінця дня буде виконана і будуть застосовані заходи безпеки. Сьогодні я взнаю, що дана ухвала не виконується. Ну, будуть вживатися рішення”, – говорить Олексій Безрукий.

Після спілкування з прокурором Наталя Романиця вирушила до головного управління національної поліції в області. Заступник начальника Остап Білейчук пояснив, що затримка вийшла через невчасну доставку кореспонденції.

Він каже: “У вівторок я дав вказівку щодо виконання цієї ухвали це було вчора. Тому що в понеділок офіційно пошта прийшла до мене. У мене є чітко зареєстрована вхідна кореспонденція, яка до нас прийшла в управління”.

Після спілкування з поліцією жінці одразу надали захист.

До слова, 13 липня 2018 року правоохоронці спільно із бійцями спецпідрозділу КОРД провели спецоперацію “Заручник” у селі Вікно Городенківського району. Сусідка Наталії Романиці викликала поліцію, почувши крики. Правоохоронці з’ясували, що потерпілу взяв у заручники та погрожує вбити її знайомий, 33-річний громадянин Туреччини. З’ясувалося, що затриманий в ході спецоперації чоловік перебував в Україні незаконно. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею “захоплення заручників”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.