Війна

Коломийський водоканал проведе повірку лічильників за свій рахунок, – Станіславський

Google+PinterestLinkedInTumblr
Міський голова Коломиї Богдан Станісласький повідомив, що “Коломияводоканал”  повірку лічильників проведе власним коштом.

Про це мер повідомив у facebook, передає Репортер.

Репортер передає допис Станіславського дослівно та без змін.

“Сьогодні отримав підтвердження керівника КП “Коломияводоканал” Миколи Саєвича, що він виконав моє протокольне доручення та знайшов можливість проводити повірку лічильників за кошти підприємства.

Впродовж минулого тижня було достатньо спекуляцій щодо питання повірки лічильників. Ми працювали над цим питанням і, щоб не бути голослівними, нічого не обіцяли й не повідомляли, допоки не виробили оптимальне рішення. Сьогодні воно є, про що вас інформую.

Тепер детальніше: Повірку лічильника здійснити необхідно. На жаль, останні роки цього не робили, тому КП “Коломияводоканал” не має права враховувати їхні показники (про це йдеться у законах України «Про метрологію та метрологічну діяльність» No1314-VII від 01.05.2021 та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» No2119-8 від 22.06.2017).

Найближчим часом КП “Коломияводоканал” забезпечить вам можливість у зручний спосіб укласти з ним договір, який дає можливість підприємству проводити повірку лічильників води за власний рахунок. КП “Коломияводоканал” розглядає можливість введення абонплати з 2022 року, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Її розмір буде залежати від від кількості лічильників і коливатиметься від 16 грн/міс. до 32 грн/міс. Вона включатиме, зокрема: повірку квартирного лічильника (чи лічильників) раз на 4 роки; друк та доставку квитанцій; абонентський супровід (плануємо найближчим часом зробити відділ обслуговування клієнтів комунальних підприємств у ЦНАПі); звірку даних; виготовлення довідок на продаж, відчуження майна; інформування управлінь соціального забезпечення. Ще раз наголошую, що вартість повірки лічильника не входить у ціну води. Також я хочу подякувати тим мешканцям Коломиї, які вже повірили лічильники, або ж подали заявки на повірку. Адже це в першу чергу – про дотримання законодавства, власну економію та економію в громаді загалом. Також зареєструватись на повірку лічильника тепер можна онлайн. Просто заповніть форму за посиланням і до вас перетелефонують та узгодять всі деталі”.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.