Війна

«Карпатнафтохім» забезпечуватиме кисень для хворих на COVID-19 у трьох районах області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Підприємство зможе виробляти 4-7 тонн медичного кисню в день.

Про це говорили у вівторок, 24 листопада, ОДА під час селекторної наради першої заступниці міністра охорони здоров’я Ірини Садов’як, т.в.о голови обласної державної адміністрації Марії Савки, директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка та інших представників ДОЗ ОДА, пише Репортер.

Через відеозв’язок   до заходу приєдналися голови райдержадміністрацій  та генеральні директори закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на COVID-19.

Під час онлайн-наради було розглянуто низку питань, зокрема підведення кисневих точок до ліжок та пожвавлення роботи щодо страхування медичного персоналу, який надає допомогу хворим на COVID-19.

«Надзвичайно важливим завданням є забезпечення хворих киснем у достатній кількості. Адже мова йде про життя наших пацієнтів», – зазначила перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як. Вона також наголосила, що зараз є актуальним планування та розгортання тимчасових шпиталів. Тому варто передбачити кількість та місце таких закладів та їх  наповнення медперсоналом.

Т.в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка зауважила, що безпосереднім завданням Президента України є до кінця цього тижня забезпечити страхуваннямедичного  персоналу, який надає допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. І станом на сьогодні, в області є  2746 таких медичних працівників».

Посадовиця додала, що до «Обласної програми здоров’я населення Прикарпаття» були внесені зміни тавиділено пів мільйона гривень на страхування медичних працівників.

«Щодо забезпечення пацієнтів киснем, то є домовленість із «Карпатнафтохім», який вже розпочинає свою роботу та зможе виробляти 4-7 тонн медичного кисню в день, що постачатиметься у Коломийський, Городенківський і Калуський райони» – сказала Марія Савка.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.