Війна

Франківські телевізійники створили мініфільм про загиблого колегу Андрія Бойка (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Колишній головний оператор ТРК “Вежа” загинув під Гуляйполем 6 квітня цього року. Колеги Андрія Бойка створили про нього мініфільм і просять підтримати петицію щодо присвоєння йому звання Героя України.

Телевізійники створили мініфільм про Андрія Бойка (ВІДЕО)

Андрій Бойко пішов захищати Україну одразу після повномасштабного вторгнення. Не зважаючи на те, що здобував ще освіту, тож міг уникнути мобілізації. Отримав позивний «Аташе». Воював у Запорізькій області як молодший сержант 78 окремого батальйону 102 бригади тероборони імені Вітовського. Мав посаду командира 3 відділення.

Отримав контузію, пройшов лікування та реабілітацію, знову повернувся на фронт. Загинув разом із побратимом 6 квітня, близько 15:30, під час виконання бойового завдання, внаслідок ворожого обстрілу поблизу Гуляйполя.

Бойко Андрій Мирославович народився 5 жовтня 1996 року в Івано-Франківську. Онук вояка першої української дивізії «Галичина». Спочатку навчався у міській школі № 7, а згодом – в Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї. Улюбленим предметом Андрія була Історія України.

Вищу освіту здобув у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Далі навчався на аспірантурі в університеті Короля Данила.

З 2017 року працював оператором у ТРК «Вежа». Знімав і монтував телесюжети до випусків місцевих новин. Створював авторські телепрограми та YouTube-проєкти. Невдовзі став головним оператором. Відтак зареєструвався підприємцем.

У 2018 році спільно з однодумцями заснував компанію Lampa group, яку згодом перейменували  у YANG.agency. Компанія під керівництвом Андрія створювала відеоконтент, зокрема соціальні та рекламні ролики, телепрограми, а також здійснювала SMM-супровід різних підприємств і брендів.

Андрій Бойко був активним у громадському житті. Випускник «Школи лідерів». З 2018 року приєднався до «Народного Руху України». Очолив «Молодий рух» в Івано-Франківську. Належав до молодіжної групи «Голоси Слова» при УГКЦ. Захоплювався історією. Пропагував тверезий спосіб життя.

Вічна пам’ять Герою!

Читайте: Вони загинули за Україну. Лейтенант Василь Стефанишин

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.