Війна

Франківська 102 бригада закликає підписатися на постійну підтримку бійців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Допомагати можна системно, а не час від часу. Для цього 102 бригада ТрО, сформована переважно з франківців, пропонує підписку на постійну фінансову підтримку військових.

Про це бійці розповіли у вівторок, 16 квітня, під час пресконференції в Urban Space 100, пише Репортер.

Війна зараз перейшла на інший рівень – рівень технологій. Технологіями ми захищаємо землю від окупанта, технології від нас перебирає окупант, чомусь вчиться, – розповідає військовий 102 бригади Ростислав Рудзинський. – Тому кардинально збільшилося використання дронів і антидронових засобів. Тож нам потрібно збільшувати кількість дронів, засобів радіоелектронної боротьби, які рятуватимуть життя на передовій.

Щоб адаптуватись до нових умов, бригада запустила власне виробництво FPV-дронів та РЕБів. А щоб не залежати від випадкових донатів, бійці потребують постійного фінансування, щоб не переривати процес виробництва. Ситуацію може врятувати підписка на допомогу.

У всіх є підписка на Netflix чи Youtube. Це – така сама підписка, але на дрони і РЕБи для 102 бригади, – каже Ростислав Рудзинський. – На перший місяць ми поставили за мету зібрати 1,5 млн грн, але у подальшому хотіли б масштабувати цю суму.

Кошти акумулюються на рахунку Фонду “Повернись Живим”, тож це гарантує прозору витрату на закупівлю необхідного обладнання.

Ми налагодили виробництво дронів та РЕБів з партнерами. Весь ланцюжок виробництва ми контролюємо на кожному етапі, – каже Ростислав Рудзинський.

Майор Микола Гуцуляк раніше служив у органах внутрішніх справ, потім пішов на пенсію. А 27 лютого 2022 року добровольцем відправився на фронт. Зараз він є заступником начальника штабу 102 бригади з мобілізаційної роботи.

Військовий каже: особливо очікують допомоги від прикарпатців, адже 102 бригада майже повністю складається з мешканців Франківщини.

Ту кількість дронів, яка потрібна на передовій, неможливо забезпечити у короткий термін. Тому треба залучати додаткову підтримку, – каже Микола Гуцуляк. – Не можна недооцінювати внесок волонтерства у цій війні. Завдяки такій допомозі ми можемо воювати.

Оформити підписку на допомогу військовим можна за посиланням. Потрібно вибрати кнопку “підтримати наших” і підписатися на щомісячний донат у 200, 500 чи 1000 грн. Є опція й одноразових донатів.

За перші кілька діб уже 134 людини підписалися на постійну підтримку бригади. Як кажуть військові, завдяки цьому вже вдалося зібрати певну суму, яка допоможе розпочати виробництво.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.