Війна

Екстремальні рейси. Як бійці “десятки” під обстрілами везуть міни і провіант побратимам (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Сучасна війна – це в першу чергу війна артилерії. Хто перший підготується і зробить влучний залп, той отримує суттєву перевагу. Щоб постійно тримати ворога під вогнем, бійці десятки мають вчасно підвозити боєприпаси.
Бійці десятки “Єгер” та “Кузя” на своїй старенькій Мазді вони творять таке, що вистачило б на десяток нових частин культового фільму «Перевізник». Про роботу в екстремальних рейсах розповідає відео Угруповання Об’єднаних сил, пише Репортер.
Під обстрілами, на шаленій швидкості по бездоріжжю, з молитвою до всіх автомобільних богів хлопці везуть міни і провіант своїм побратимам. Щодня по 3-5 екстремальних рейсів. В одну поїздку бійці десятки погодились взяти військових журналістів. Просто погляньте на мужність, силу духу, а також оптимізм і почуття гумору наших захисників, – повідомляють в УОС.
Усі роки війни проти теперішнього – це була наполеглива підготовка, – говорить боєць “Кузя”. – На даний момент відбувається  перестрілка артилерії. Як ви тільки що бачили, працюють вони непогано. Це що розсипалося так по полю – це касети “Ураган”.
Військовий “Кузя” у відео передає вітання дружині й дітям, мамі, яка чекає. На війні зараз служить і його брат.
Усі повернемося. Все буде Україна! – говорить захисник.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.