Війна

Договір на 500 дронів підписуємо, інші закупівлі будемо ділити на менші – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ таки придбає перші 500 fpv-дронів через систему закупівель Prozorro – договір готують до підписання. Подальші закупівлі планують розбивати на менші, аби полегшити пошук постачальника. Також місто планує налагодити власне виробництво fpv-дронів. Про це у четвер, 14 грудня, під час ефіру на радіо “Західний полюс” повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Перший тендер ми відмінили, бо у нас є підозра. У Хмельницькому ця фірма до 1 грудня мала поставити 500 дронів, поставила лише 90 і є питання по якості тих дронів. По другому тендеру ми підписуємо угоду і сподіваємося, що вони будуть поставлені, – каже Руслан Марцінків.

Нагадаємо, ФОП з Києва готовий поставити Франківську 500 fpv-дронів за 7 900 000 грн. За умовами закупівлі, постачальник має надати квадрокоптери з максимальним навантаженням у 2 кг, робочою висотою польоту не менше 40 м і тривалістю польоту не менше 12 хв.

За даними Opendatabot основний вид діяльності ФОП Ткачук Олександр Миколайович – Виробництво іншого трикотажного та в’язаного одягу. Цього року ФОП Ткачук Олександр Миколайович переміг у трьох закупівлях на суму 60 000 грн. Усі три закупівлі стосуються жіночого одягу.

За словами міського голови, в умовах закупівлі також прописано, що постачальник має надати кілька дронів, аби військові їх перевірили на надійність.

Є вимога поставити кілька дронів, щоб хлопці їх перевірили. Бо є проблема по інших містах, що оголосили тендер, а дрони погано прошиті і збиваються РЕБами ворога, – каже міський голова.

Наступні закупівлі Франківськ розіб‘є на менші лоти, аби спростити процес закупівлі. Так сподіваються також закупити в тих фірм, які поставлять якісні дрони.

Крім того,  за словами міського голови, у Франківську розглядають можливість самостійного складання fpv-дронів.

Ми зараз вивчаємо досвід Хмельницького, щоб теж складати дрони-камікадзе. Вже маємо бачення. В області збирають, і ми надіємося, що ми в місті теж організуємо цей процес, – каже Марцінків. – А було би державне підприємство, яке складає дрони, ми б з ними склали угоду і в них закуповували і передавали військовим.

Нагадаємо, у листопаді Руслан Марцінків оголосив про намір придбати для військових 1000 дронів. Нині каже, до середини січня, вдасться цю обіцянку здійснити:

До 1 січня я планую отримати 800 дронів. І в перших числах січня ще 200. Тобто ту тисячу, які ми обіцяли військовим, ми таки поставимо.

Авторка: Ольга Суровська

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.