Соціум

У Франківську планують закупити 1000 fpv-дронів для війська – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська мерія розпочинає нову програму допомоги фронту. Цього разу планують закупити для військових 1000 fpv-дронів. Про це у вечірньому ефірі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

У Франківську планують закупити 1000 fpv-дронів для війська – Марцінків

За словами Марцінківа, франківська влада щотижня отримує 10-12 запитів від різних військових частин. Цього року загалом вже отримали приблизно 360 запитів, на які намагаються відповідати. Постійно комунікують з різними бригадами, передають дрони, автомобілі, інше.

Свою діяльність розпочинає нова програма міста Івано-Франківська, – повідомив у зверненні Марцінків. – Це закупівля 1000 fpv-дронів для наших військових частин. Адже сучасна війна – це коли воюють не просто бійці, а професійно оснащені воїни. Ми це розуміємо. Це не буде за один день, але 1000 дронів на запити наших військових частин ми закупимо.

Читайте: Від музичних подій до волонтерства. Як девʼять друзів заснували фонд «Порт Франківськ», що закриває мільйонні збори

У рамках щоденного звіту міський голова згадав про створений благодійний фонд «Мій Івано-Франківськ». Каже, цього року там зібрали близько 8,5 млн грн. Марцінків подякував усім колективам і працівникам, які долучилися до фонду, адже не всі витрати – автомобілі, запчастини, поповнення старлінків тощо – можна покривати з місцевого бюджету.

Читайте: Марцінків передав нацгвардійцям два квадрокоптери з тепловізорами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.