Війна

До Калуського суду за 2021 рік надійшло 75 справ про домашнє насильство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У звітному періоді розглянув 233 справи про адміністративні правопорушення. Залишок нерозглянутих справ складає 83 справи.

Найбільша кількість справ, які потрапили до суду стосується адміністративних правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський міськрайонний суд, повідомляє Репортер. Калуського

У першому кварталі до суду надійшло 75 справ про вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування. Суд розглянув 46 справ, 9 справ — повернув, 27 осіб притягнув до відповідальності. Загальна сума штрафів становить 4 760 гривень.

“За керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння в суді перебувало 60 справ, із яких розглянуто 38. У 24-х справах накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, 23-х осіб позбавлено права керування. Загальна сума штрафу за сукупністю становить 316,2 тисячі гривень, з яких 30,6 тис. гривень порушники сплатили добровільно. 24 справи було закрито у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення та закінченням строків притягнення до відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

За порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження автомобілів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд чи іншого майна в суді перебувало на розгляді 36 справ, з яких розглянуто 31 справу. При цьому 28 осіб притягнули до відповідальності.

  • У звітному періоді також перебувало на розгляді:
  • 29 справ про вчинення дрібного хуліганства;
  • 19 справ про несплату аліментів;
  • 12 справ порушення правил адміннагляду;
  • 11 справ про залишення місця ДТП;
  • 6 справ про порушення правил щодо карантину людей.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.