Війна

Дати шанс. Косівські волонтери збирають гроші на лікування матері від алкоголізму (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відома косівська волонтерка Юлія Таринська записала відео і звернулась до всіх небайдужих за допомогою.

Без осуду й по-людськи вона розповідає про неблагополучну родину з села Рожнів Косівського району в якій мешкає неповнолітній хлопчик. Мама сильно випиває, а батько майже не ходить, пише Репортер.

Умови в яких живе дитина дуже погані, бо брудно, розвелися клопи й воші.

«Цього року хлопчика вже вилучили з родини на три місяці в іншу родину, – говорить Юлія.- Гарну сім’ю, де дитина побачила гарні умови, але знову його повернули назад. Я не розумію, якось вилучили і повернули. Мало щось помінятися, але нічого не помінялося. Хто має в хаті алкоголіка зрозуміє. Шукати винних хто не допрацював, тут неможливо знайти. Соціальні служби можуть читати моралі, що так не можна, але в неї настільки сильні запої, що їй байдуже. Тато на ноги не встає. Він лише по кроках переміщається по хаті. Ніде не працює, ніяких виплат не отримує».

За словами Юлії Таринської, у неї є ідея, як врятувати дитину. Аби вона лишилась у своїй сім’ї, а не по притулках.

«Дитина любить маму, тата, бабусю, – наголошує Юлія. – Я пропоную цій мамі пробачити і врятувати її заради дитини. Єдиним таким вирішенням є пролікувати цю маму. Ми вже багато матерів, батьків відвезли до Франківська, де їм вшили ампулу. Дають гарантію на п’ять років, що лікарство розчиняється протягом п’яти років. У них немає ломки, вони не п’ють і взагалі не переносять алкоголь. Якби трохи і випили чи понюхали, у них була страшенна реакція».

До теми: Допомога дзвенить. “Гуцульські волонтери” збирають монети у Слоїк добра (ФОТО)

Ця ампула коштує 6000 гривень, також потрібні додаткові кошти, аби двічі з’їздити до Франківська та прокапати жінку.

«Треба рятувати дитя. Іншого вирішення я просто не бачу. Алкоголіки теж люди, в яких є душа….. але немає здоров’я, є прекрасна дитинка яка хоче мами….. такої ніжної, справжньої та тверезої. Неідеальної, а такої як у всіх інших діток», – написала Юлія Таринська під відео.

Кошти можна перерахувати на номер рахунку 5168 7427  1882 0842

Приватбанк, отримувач Таринська Юлія

В призначенні до платежу обов’язково зазначайте Скринька добра

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.