Війна

Британська розвідка: дії ЗСУ стали несподіванкою для росіян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Британська розвідка розповідає, що дії ЗСУ на Херсонщині стали певною тактичною несподіванкою для противника. Тепер командуванню рф доведеться робити вибір, куди кинути доступні їм резерви. 

Дії ЗСУ на Херсонщині стали несподіванкою для росіян
Фото: Генштаб ЗСУ

Як пише “Європейська правда”, про це йдеться в огляді про війну в Україні від Міноборони Британії за 3 вересня.

У ньому нагадують, що ЗСУ почали контрнаступальні дії на півдні з понеділка 29 серпня.

Один з елементів цього наступу – тривале просування на широкому фронті західніше Дніпра. Наступ фокусується на трьох напрямках у межах окупованої рф частини Херсонської області. У цієї операції обмежені найближчі задачі. Проте українські сили, схоже, досягли певної тактичної несподіванки, скориставшись недоліками логістики та управління й командування у російській армії, – пишуть в огляді.

Читайте: На Запорізькому напрямку ЗСУ знищили колону вантажівок ворога – Генштаб

Оскільки бої тривають також на Донбасі та Харківському напрямку, зазначає розвідка, “ключовим рішенням для російського командування ближчими днями буде те, куди спрямувати ті оперативні резерви, які вони спроможні зібрати”.

В огляді за попередню добу розповідали, що  російські військово-стратегічні навчання не змогли забезпечити здатність армії рф проводити широкомасштабні, складні операції – судячи з того, як розвиваються події у російсько-українській війні.

Як вишиванки з Прокурави гріють домашнім теплом військових на фронті (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.