Війна

Армія рф не може сформувати нові підрозділи через брак охочих іти на війну – розвідка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Російським військам не вдається сформувати нові підрозділи через брак охочих іти на війну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, пише Репортер.

Так, за даними розвідки, у Нижньогородській області російської федерації фактично зірване формування танкового батальйону, яке триває від початку липня. Встановлено, що з необхідних 160 осіб контракт на проходження служби підписали лише близько 30.

Для більшої вмотивованості керівництво області обіцяє з 1 вересня виплачувати щомісячну фінансову допомогу сумою 10 тисяч рублів сім’ям “добровольців-контрактників”, чиї діти навчаються в 10-11 класах середніх загальноосвітніх шкіл. Утім, за інформацією розвідки, подібний крок не викликав значного притоку охочих відправитися на війну.

Зазначається, що на сьогодні в росії діє нова мобілізаційна система, яка передбачає проведення мобілізаційних заходів за територіальним принципом. Відповідно до неї, у кожній регіональній одиниці формуються підрозділи, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

Читайте: Скромні герої другої лінії. Історії бійців коломийської «десятки»

За даними ГУР, у зону особливої уваги так званих рекрутерів потрапляють насамперед представники «малих народів» та найбідніше населення. Згідно з результатами соціальних досліджень, саме ці категорії мають найбільший “протестний потенціал” через погіршення соціально-економічної ситуації.

За інформацією розвідки, російські офіцери-десантники відмовляються брати участь у бойових діях на території України, тому в командуванні повітрянодесантних військ рф прийняли рішення призначати на офіцерські посади контрактників без офіцерських звань і досвіду участі в бойових діях.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні