Війна

Призи чекають «балконних» квіткарів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ОТП Bank 20 серпня закінчує прийом заявок до конкурсу на найкраще озеленення балкону чи підвіконня «Місто квітів». Наразі зареєструвалися понад півсотні учасників, кожен із них вже отримав подарунок від організатора конкурсу та партнерів.


Для забезпечення прозорості голосування створено журі, до якого увійшли представники організаторів і партнерів конкурсу, журналісти. Переможці, визначені журі, отримають ноутбук від НТО «Комплект», цифровий фотоапарат від ТЦ «Метро» та сертифікат на 10 відвідувань театру кіно «Люм’єр» на двох. До того ж, за перше місце вручатиметься поліс добровільного страхування майна «Дім і все, що в НІМ», за друге – поліс «Перший ризик» на суму відповідальності 100 тис. грн., за третє місце – поліс на 70 тис. грн. від СК «UNIQA».

Аби залучити усіх іванофранківців до конкурсу, переможці також визначатимуться шляхом он-лайн- голосування з 20 по 30 серпня на сайті www.kinolumiere.com. Переможець конкурсу глядацьких симпатій отримає сертифікат на 20 відвідувань театру кіно «Люм’єр» і подарунковий сертифікат на 200 грн. в усі бари кінотеатру. Призери, що займуть в цій номінації друге та третє місце, отримають подарунки від ТМ «DOM ZARA» – сертифікати на придбання одягу на 1 тис. грн. та на 500 грн.

Фінал конкурсу та нагород-ження найкращих робіт відбудеться у вересні 2010 року.

Організатором конкурсу виступає OTP Bank спільно з генеральним партнером – театром кіно «Люм’єр». Партнери конкурсу: НТО «Комплект», Страхова компанія «UNIQA», компанія «МЕТРО Кеш енд Кері» і ТМ «DOM ZARA».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.