Війна

Десятикласникам буде найважче

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Через два тижні розпочинається новий навчальний рік. І за словами начальника міського управління освіти та науки Михайла Вереса, цьогоріч він має певні особливості. Адже 6 лютого Верховна Рада прийняла зміни до законодавства про освіту. Перше – перехід до одинадцятирічного терміну навчання, друге – охоплення дітей п’ятирічного віку обов’язковою освітою.

Як каже Верес, зміни у законодавстві тягнуть за собою зміни всіх навчальних планів і програм, оновлення підручників тощо. А часу на це залишається зовсім мало.

«Я думаю, що будуть змінені тільки програми для 10 класу, – говорить начальник управління освіти. – Всі учні 1‑9 класів будуть займатися ще за програмами 12‑річної школи».

Як зрештою і одинадцяти-класники. А суттєвих змін у програмі зазнає лише 10 клас.

Відтак, усі учні 1‑9 та 11 класів повністю забезпечені підручниками. Міносвіти зробило підручники і для десятикласників, правда, поки що тільки на електронних носіях. А в паперовому вигляді вони будуть приблизно у жовтні.

«Взагалі Міносвіти цього року видає 143 нові підручники, з них 130 – для 10 класу, – зазначив Верес. – Тому найбільшу проблему відчують учні і педагоги саме десятих класів». А щодо охоплення п’ятирічних дітей дитсадками, то, за прогнозами Михайла Вереса, тут проблем не буде. Єдине, щоб усі батьки знали – дітей треба вести у дитсадок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.