Війна

Чиновники покажуть, як треба паркуватись

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков Нові штрафи ДАІ, блокування коліс, визирання працівників ДПС по закутках франківських вулиць — наші водії сьогодні мають над чим «сушити голову». Але разом з тим вони без остраху вперто продовжують чинити те, на що дорожні патрулі не звертають уваги. Високопосадовці Івано-Франківської влади — не виняток.

У центрі Івано-Франківська віднедавна блокують колеса за паркування у недозволених місцях. Проте це чомусь стосується тільки стоянки на проїзній частині вулиць. Видається, що на клумбах можна паркуватись як заманеться і де заманеться. Але ж так не повинно бути!

На вулиці Чорновола, біля відомої «Химери», часто можна бачити, як водії прилаштовують автомобілі у найнепридатнішому для цього місці. Вони заганяють свої чотириколісні апарати поруч з кафе, між дерева, прямісінько на клумбу. Можна здогадатись, що від трави за цей час там нічого не залишилось.

Часто там можна бачити припаркований у такий же спосіб автомобіль «Skoda», на якому їздить заступник міського голови Івано-Франківська Ярослав Яцишин. І мова тут не стільки про штраф за це. Виходить, не шкода водію клумби, не думає про приклад, який дає громаді. А поганий приклад, як відомо, заразний. Замість того, щоб подбати про територію навколо «не чужої» йому «Химери», насадити туди квітів, засіяти газони, обкласти модними бордюрами, високий міський чиновник «витоптує» шинами свого авта залишки газону.

То що вже говорити про несвідомих «простих» громадян міста, коли його владні люди виробляють таке? Думається, що не буде порядку у тій хаті, де господарі самі його не дотримуються.