Відео Люди

ЗНО на фініші. У Франківську обговорювали проблеми та виклики етапів тестувань (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Система ЗНО працює на межі внутрішніх можливостей. Та незважаючи на це, тестування цьогоріч відбувається чітко і за графіком, а основна сесія вже на фінішній прямій.

Про це під час пресконференції повідомив директор регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, йдеться в сюжеті Канал 402, пише Репортер.

За словами Томенчука, нині потрібна реакція суспільства на напружену ситуацію, яка склалася в системі ЗНО. У регіональному центрі працює 17 осіб, які відмінно справляються зі своїми обов”язками. Але є проблема з фінансами.

Зважаючи на непрості обставини, Івано-Франківська облрада – єдина в Україні прийняла програму підтримки зовнішнього незалежного оцінювання. Це дозволило оплатити роботу 9 фахівців на округах тестування.

Та головне – система ЗНО продовжує працювати завдяки людям, каже Богдан Томенчук. Відтак присвоїв звання «сотник зовнішнього незалежного оцінювання» Геннадію Косару з нагоди його сотої участі у ЗНО в статусі відповідального за пункт тестування.

Вже 15 червня відбудеться останнє тестування – з географії. А з 29 червня стартує додаткова сесія ЗНО.

Крім того, вже завершилася реєстрація осіб, які здаватимуть вступні іспити до магістратури у форматі ЗНО. Для проведення цих тестувань в Івано-Франківську створять 14 пунктів

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні