Відео Війна

Їхня броня стала місивом, – побратим «Вікінг» про смерть братів Бутусіних (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Роман і Леонід Бутусіни загинули справжніми героями на війні з російськими окупантами. В останні секунди свого життя брати лежали один біля одного, ніби обнімалися.

Про це розповів їхній побратим «Вікінг» з 58 бригади в інтерв’ю Youtube-каналу «Бутусов плюс», пише Репортер.

побратим «Вікінг» новини Івано-Франківська

Брати були зі мною передових позиціях. Вони побігли на лівий фланг, а я побіг правим, – розказує «Вікінг». – Хлопці мали із собою ручний протитанковий гранатомет з трьома зарядами. Брати Бутусіни підійшли впритул і вирішили атакувати колону. Підірвали БТР або БМП, я точно не пам’ятаю. Далі зайшли у населений пункт та корегували артилерію. Вони – герої.

Читайте також: Переїхати з росії та загинути за Україну. Історія двох братів з родини воїнів (ВІДЕО)

За словами побратима, брати билися до останнього. Каже, їхня “броня” стала місивом. У касках було по декілька отворів від куль.

Хлопці лежали один біля одного, ніби обіймалися у свої останні секунди, – говорить «Вікінг». – Було видно, що боролися до кінця. Останнє, що я почув від них у рацію, вони питали, чи зі мною все добре… Ми помстилися і ще будемо мстити – до останнього.

Нагадаємо, родина Бутусіних переїхала з Владивостока на Західну Україну через політичні репресії. Роман і Леонід підписали контракт із ЗСУ у 2020 році. Бійці воювали в зоні ООС, а також обороняли Україну разом із батьком, добровольцем ДУК «Правий сектор» Олегом Бутусіним від початку повномасштабного вторгнення російських військових.

Читайте більше:  З Росії у «Правий сектор». Родина Бутусіних переїхала на Франківщину

8 березня батьки втратили зв’язок з синами. 1 квітня батько повідомив про геройську смерть синів — у селі Лукашівці на Чернігівщині. 4 квітня Калуш попрощався з 24-річним Романом та 20-річним Леонідом Бутусіними.

Усього родина виховувала 12 дітей. Олег Бутусін з сім’єю проживає в селі Грабівці Новицької громади.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні