Відео Люди

Як у Франківську один з барів міста став житлом для переселенців (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську власники місцевого бару переобладнали свій заклад під тимчасовий прихисток для переселенців.

Поселитися тут можуть переселенці зі своїми домашніми улюбленцями, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

для переселенців новини Івано-Франківська

 

Саме з такими умовами житло у відносно безпечному місті шукала Тетяна з Харкова.Як і більшості українців їй довелося тікати від війни та забирати з собою улюблену собаку Лісу.

Читайте також: На три дні у Франківську відкриють передвеликодній ярмарок

Чули обстріли, чули літаки. На другий день ми вперше сіли поїсти десь о 10 вечора, поїсти нам не вдалося, – розповідає Тетяна. – Кожної доби продовжували комендантську годину. Це було дуже важко, бо їй не поясниш, що ми ходили чотири рази гуляти, а тепер не перевчиш десь на коврик. Тому ми взяли її, рюкзак і поїхали

До теми: У Франківську креативний простір «Вдома» прийняв вже понад 1500 переселенців (ВІДЕО)

Приміщення, де раніше відпочивали гості закладу, облаштували всім необхідним для комфортного проживання переселенців. Волонтери привезли сюди подушки, ковдри та постіль.

Від початку війни у барі вдалося прихистити десять родин. Одночасно тут може проживати близько 15 людей. Приймають, каже власник закладу, усіх, хто цього потребує.

Люди почали виїжджати з зони активних бойових дій, а ті, хто мають тварин їм було важко знайти житло, – говорить власник бару Святослав Якібчук. – Було дуже багато запитів. У другу чергу хочуть здавати квартири тим, хто з тваринами. Тому ми з дружиною вирішили зайняти цю нішу. Ми поставили себе на їх місце, бо у нас три собаки.

Зараз у тимчасовому прихистку живе чотири сім’ї. Вже незабаром сюди приїде ще декілька людей. При необхідності, каже Святослав, у кімнатах доставлять додаткові матраси та облаштують спальні місця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.