Відео Спорт

Як франківці тренуються у спортзалах за карантинними правилами (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Справжня радість для тих, хто хоче бути у формі. В Україні нарешті офіційно дозволили роботу спортивних залів.

Щоправда – певні обмеження все ж залишили. Тож нині клієнтів тут зустрічають не так як завжди – на вході всім без винятку вимірюють температуру, йдеться в сюжеті Каналу 402.

У тренажерному залі відвідувачів поки не багато. Та без діла ніхто не сидить. Серед щасливчиків завзято тренується і Мар’яна Бойко. До залу дівчина прийшла вперше за два місяці.

Зізнається – тренуватися вдома не завжди виходило, бо мотивації не вистачало. Тож неабияк радіє, що тепер може надолужувати втрачене в улюблених стінах.

У залі все згідно рекомендацій МОЗ – усюди антисептики, застережні таблиці, обов’язкова дезінфекція обладнання після тренування, а користуватися біговими доріжками та тренажерами можна лише через один.

Клієнтів просять дотримуватися дистанції, тим паче що великі зали це дозволяють.

Особливих незручностей через карантинні обмеження, переконують тренери, наразі не відчувають. Відвідувачів теж не бракує.

Головне нині – допомогти їм відновити здоров’я після тривалої паузи. Про поспіх та надмірні навантаження радять забути.

А якщо вам заманеться на групове заняття – то про запис на нього слід подбати заздалегідь. Адже згідно приписів МОЗу кількість людей у такому випадку не повинна перевищувати 10.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.