Відео Гроші

В Івано-Франківську шукатимуть інвестора для будівництва тенісних кортів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відповідні умови такого конкурсу ухвалив виконком, у четвер, 6 грудня. Зокрема, планується спорудити 2 майданчики і одне адміністративне приміщення на ділянці у 0,36 гектарів в районі вулиці Мазепи, біля міського озера.

Інвестор повинен буде зробити це за власний кошт. І надалі розпоряджатися кортами. Проектом опікуватиметься Управління капітального будівництва. За словами посадовців, обиратимуть найкращу пропозицію, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Також виконком ухвалив рішення, пов’язане з підтримкою франківських спортменів. З наступного року посадовці планують відзначати їх грошовими степендіями. Зокрема, 2 десятки таких нагород стосуватимуться досягнень в олімпійських видах спорту. І 10 не олімпійських.

Якщо вручати стипендії спортсментам планують вже з наступного року, то коли в місті з’являться нові тенісні корти — наразі невідомо. Це залежить від інвестора, який виграє конкурс. Йому необхідно буде скласти проектно-кошторисну документацію, пройти всі погодження і, власне, збудувати майданчики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.