Відео

«Українці не розбігаються». Ситуація в Херсоні тривожна та непередбачувана (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В ефірі Радіо НВ журналіст з Херсона В’ячеслав Гусаков розповів, що ситуація в місті тривожна та непередбачувана.

Втім, люди в Херсоні продовжують чинити спротив російським окупантам, пише Репортер.

мітинг у Херсоні новини Івано-Франківська

Частина російський військових виїхала з міста, а замість них завезли бійців так званого СОБР (російською — Специальный отряд быстрого реагирования — НВ.) і росгвардії. Це підрозділи, які мають так би мовити контролювати ситуацію в місті: м’яко кажучи, працювати з незадоволеними. Якщо це правда (я особисто не бачив, але у соцмережах про це пишуть), то я занепокоєний тим, що буде далі. Але херсонці і українці — не росіяни, які розбігаються. <…> Тому ситуація в місті, як і раніше, тривожна та непередбачувана, — розповів Гусаков.

Гуманітарна ситуація, за словами журналіста у місті складна. Попри те, що є опалення, електро- та водопостачання, у Херсоні закінчуються ліки та продукти харчування.

Люди розкупили майже все, що було у магазинах та аптеках. Є хліб, десь його роздають, а десь — продають по 20−25 гривень за батон. Овочів в місті майже немає. Картопля вчора була 35 гривень за кілограм, а сьогодні люди пишуть в соцмережах, що її взагалі неможливо купити. Ситуація не катастрофічна, але вона ускладнюється, — зазначив Гусаков.

Покидати місто наразі небезпечно, додав журналіст.

Раніше, 5 березня, у Херсоні відбувся мітинг патріотичних сил. Російські окупанти намагалися залякати протестувальників стріляниною.

На Прикарпатті СБУ зірвала плани Кремля щодо «народних республік» на Західній Україні

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні