Авто Відео

У Франківську запрацювала ще одна електрозаправка (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Відкрили її на виробничому об’єднанні «Карпати» – у рамках проєкту «Транскордонна зелена транспортна мережа».

Його основна мета – популяризація екологічних видів транспорту. А вони, переконують власники електромобілів, мають ряд переваг. Передовсім – не виділяють у довкілля шкідливих викидів. А ще дозволяють суттєво економити, йдеться в сюжеті Канал 402, пише Репортер.

 

Щоб підживитися наповну такому авто знадобиться 3-4 години. Цієї зарядки вистачить щонайменше на сотню кілометрів. І якщо користуватися безкоштовними зарядними станціями, 1 км поїздки вартуватиме копійки.

Це уже третя зарядна станція для електромобілів, яку відкрили в місті у рамках транскордонного проєкту. Окрім України участь у ньому беруть Угорщина, Словаччина та Румунія. Загалом у різних містах має з’явитися майже чотири десятки таких екозаправок. Що дозволить Франківську приєднатися до мережі європейського електромобільного сполучення. А закордонним госятм – зручно та комфортно підзаряджати своє авто подорожуючи у сусідні країни.

До слова, ще дві такі ж електрозаправки нині працюють біля «Промприладу» та кінотеатру «Люм’єр». Загалом же в Івано-Франківську нині є 25 станцій, де можна підзарядити електромобіль.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.