Відео Люди

У Франківську стартували заняття в STEM-школі лідера (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Навчатись, відпочиваючи. А головне – з користю. В Івано-Франківську вже вдруге стартували заняття в STEM-школі лідера. Тут юні слухачі опановують не просто «суху» теорію, а отримують навики розв’язання конкретних задач та вивчають природні явища у спеціалізованих лабораторіях з сучасним обладнанням.

А для найактивніших слухачів – педагоги організовують поїздки та екскурсії. Саме тому серед учнів STEM-школи вже є як багато новачків, так і тих, хто добре знайомий з програмою, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Долучитись до занять можуть учні 5-10 класів – як франківці, так і внутрішньо переміщені особи. І програму дітям обіцяють насичену – тут і заняття студій дизайну, і акторське мистецтво, і програмування.

Основне завдання цієї літньої школи залучити дітей до цікавого прикладного навчання, яке буде корисне для дитини, для створення нових винаходів та власних проєктів, – говорить директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок. – У дітей є дуже багато цікавих ініціатив.

Читайте також: Зйомки щастя та війни. Як фотограф з Франківська зробив випускні фотосесії на руїнах Чернігова (ФОТО)

STEM-освіта, переконують у мерії, дозволяє розвинути у дітей навики, які неодмінно знадобляться їм в житті. Серед найосновніших – проєктна робота, командний дух, управлінський хист, критичне мислення, розвиток підприємницького духу.

Щоб долучитися до занять в STEM-школі потрібно написати заяву в адміністрації Центру освітніх інновацій. Уроки проходитимуть щоденно з понеділка по п’ятницю з 10 до 12 год.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.