Відео Соціум

У Франківську обурені розкопками мешканці просто залили їх бетоном (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську розгнівані сусіди залили бетоном вхід до незаконної, на їхню думку, розкопки під будинком.

У будинку за адресою Бельведерська, 16 власники підвального приміщення знесли стіни та прокопали тунель під 50-літнім будинком. Це неабияк стурбувало мешканців, повідомляє Репортер з посиланням на МІУК.

“Ми боїмося жити у своєму будинку”, – кажуть люди. Занепокоєний і власник магазину на першому поверсі: “Третя частина мого магазину висить у повітрі”.

Власник підвального приміщення надав КП “МІУК” документи, які свідчать про начебто законність робіт. Викопаний “тунель” вже зазначений на технічному паспорті 2017 року, а декларацію про будівництво надав орган архбудконтролю.

Оскільки наявна технічна документація на будинок має розбіжності з виконаним техпаспортом, а роботи з улаштування нового входу у приватизований підвал проводилися з втручанням у несучі конструкції, МІУК звернувся до міського архбудконтролю за відповідним реагуванням.

Тим часом невідомі особи по-своєму вирішили наявний конфлікт та залили кількома кубами бетону вхід до тунелю під будинком на Бельведерській, – повідомляє МІУК.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.