Відео Люди

У Франківську на базі поліклінік запрацювали пункти обігріву (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську почали працювати стаціонарні пункти обігріву. Є п’ять денних. І розташували їх у різних мікрорайонах міста – в приміщеннях міських поліклінік.

Найпопулярніший у місті – неподалік вокзалу. Якщо температура повітря надворі опускається нижче нуля, будь-хто може завітати сюди, аби зігрітися. Щодня крім вихідних. І хоча поки відвідувачів не було, на них уже чекає теплий чай, смаколики та аптечка, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

А ось цілодобовий пункт працює традиційно – на базі будинку нічого перебування. Тут у випадку крайньої потреби можна навіть заночувати з комфортом. Єдине правило – пускають лише у тверезому стані. Окрім того у місті нині працюють ще й спеціальні соціальні патрулі. У місцях найбільшого скупчення безхатьків, вони пильнують аби ніхто не замерз.

Торік, кажуть чиновники, пунктами обігріву скористалися понад 800 людей. І жодного загиблого від морозів не було. Тож обіцяють – якщо температура впаде нижче мінус 10 – Франківськом курсуватимуть ще й мобільні пункти обігрву.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні